Kontakt

AD ASTRA Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

41-603 Świętochłowice
ul. Wojska Polskiego 79a

NIP: 641-18-99-376
REGON: 270215694
KRS: 0000108382

Sąd Rejestrowy Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy KRS

Konto: ING Bank Śląski Oddział w Świętochłowicach
43 1050 1373 1000 0022 5477 5428

Biuro spółki i adres do korespondencji

41-603 Świętochłowice
ul. Wojska Polskiego 79a

Ad Astra:
+48 32 345 20 01
+48 32 245 35 14

+48 695 72 90 92
fax: +48 32 345 22 30

e-mail: biuro@adastra.com.pl
strona: www.adastra.com.pl

INSTELEKT:
+48 32 245 31 28
e-mail: instelekt@adastra.com.pl
strona: www.instelekt.com.pl

Zarząd

PREZES ZARZĄDU.
UPRAWNIONY KIEROWNIK ROBÓT.

Andrzej Marek
a.marek@adastra.com.pl
kontakt przez sekretariat spółki
+48 32 345 20 01

PROKURENT. UPRAWNIONY KIEROWNIK ROBÓT.
TECHNIK BUDOWLANY.

Bernard Wanot
b.wanot@adastra.com.pl
+48 695 72 90 83
+48 32 345 20 01

WICEPREZES ZARZĄDU.
Anna K. Jóźwiak
a.jozwiak@adastra.com.pl
kontakt przez sekretariat spółki
+48 32 345 20 01

Sekretariat i administracja

PRACOWNIK SEKRETARIATU, ADMINISTRACJI I KADR.
Dorota Krawczyk
biuro@adastra.com.pl
+48 695 72 90 92
+48 32 345 20 01

PRACOWNIK PORZĄDKOWY
Aleksandra Tabacka



Księgowość i finanse

GŁÓWNA KSIĘGOWA
Grażyna Kołodziej
g.kolodziej@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.27
+48 607 775 455

KSIĘGOWA, Z-CA GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ.

Katarzyna Góral
k.goral@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.27
+48 607 775 455

INSPEKTOR DS.KSIĘGOWYCH, MAGAZYNIER
Ewa Biela
e.biela@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.26
+48 669 602 940

BHP

SPECJALISTA DS.BHP
Adolf Skwark
a.skwark@adastra.com.pl
+48 695 72 90 84

Realizacje budów - prace wykończeniowe i ogólnobudowlane

TECHNIK BUDOWLANY
Paweł Stefański
p.stefanski@adastra.com.pl
+48 695 72 90 89
+48 32 345 20 01

UPRAWNIONY KIEROWNIK ROBÓT.
TECHNIK BUDOWLANY.

Ireneusz Kaj
i.kaj@adastra.com.pl
+48 695 72 90 91
+48 32 345 20 01

UPRAWNIONY KIEROWNIK ROBÓT.
TECHNIK BUDOWLANY.

Grzegorz Mazur
g.mazur@adastra.com.pl
+48 695 72 90 87
+48 32 345 20 01

Realizacje budów - prace elektryczne - grupa INSTELEKT

TECHNIK BUDOWLANY BRANŻY ELEKTRYCZNEJ.
Tomasz Śmiga
instelekt@adastra.com.pl
+48 607 79 76 06
+48 32 245 31 28
+48 32 345 20 01 wew.22

UPRAWNIONY KIEROWNIK ROBÓT.
INŻYNIER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH.

Patryk Schimmelpfennig
p.sch@adastra.com.pl
+48 607 07 55 35
+48 32 245 31 28
+48 32 345 20 01 wew.22

Zaopatrzenie i transport

ZAOPATRZENIOWIEC
Marian Szlufik
logistyka@adastra.com.pl
+48 695 72 90 90
+48 32 345 20 01

ZAOPATRZENIOWIEC. TECHNIK BUDOWLANY.
Tomasz Gajoch
t.gajoch@adastra.com.pl
+48 695 72 90 85
+48 32 345 20 01

ZAOPATRZENIOWIEC
Karol Widner
logistyka@adastra.com.pl
+48 605 57 52 55
+48 32 345 20 01

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje